Novi DAAD projekat

Na Mašinskom fakultetu u Nišu 09.10.2008. godine održaće se skup učesnika na DAAD projekta Bildung eines „überregionalen SOE Zentrums - Zentrums für Produktentwicklung“ in Fortsetzung des DAAD – geförderten Projektes „Entwicklung eines Lehrmoduls für Produktentwicklung nach dem Karlsruher Modell“. U okviru skupa na svečani način se obeležava početak studentskog projekta čiji su ciljevi obrazovanje studenata po KaLeP modelu i razvoj novih proizvoda za potrebe regionalne industrije .
Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju navedenom skupu počev od 8 časova, u Velikoj sali na 6. spratu Mašinskog fakulteta u Nišu.
Detaljan program skupa možete preuzeti sa ove lokacije.